Wielerteam berichten

AANWEZIGHEDEN WTC TERNAT 2017

1 ARIJS GEERT 8
CLAUWAERT NELLY 4
3 DE GEYNDT FRANCIS 14
DEPAEPE FREDDY 9
5 DEPAEPE RONNY 19
6 DE SMEDT KURT
7 DE WACHTER KATRIEN 1
8 JACOBS MARIETTE

9

KILLENS WIM
10 LAMBERT SILKE 4
11  MASSAGE YVES 11
12  MASSAGE MIRANDA 23
13 NEVENS FRANCIS

28

14 RAEYMAEKERS PATRICK 22
15 ROSSEL JUAN 7
16 SUYS SVEN 14
17 SPELTENS STEFAAN 24
18 VAN DEN EEDE DOMINIQUE 4
19 VAN DEN EEDE MARTINE

19

20 VAN DER CRUYS JO 15
21 VAN HOLME DIDIER

23

22 VAN SNICK TAMARA 23
23 VERVAECKE JOHAN 0
24 VERHERSTRAETEN FRANCIS

31

       
       

Tot en met 3/09/17

WEGKALENDER WTC TERNAT 2017

Datum Plaats Km uur Vertrekplaats Damesploeg
5 maart trainingstocht (vrije rit)  +-55km 09 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
12 maart Opwijk - Merchtem (vrije rit)  +-65km 09 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
19 maart Herzele ( vrije rit) +-75km 09 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
26 maart Ferro Fiore ( Sint - Ulriks Kapelle) +-75km 08.30 cafe bij Waaike opgepast zomeruur !!!!!! 
2 april Heuvelse bochten ( Zellik) 35/60/85km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
9 april Bianchi Bodegem 25/55/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
16 april Bianchi Dendermonde 30/50/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
23 april Bianchi Essene 30/60/85km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
30 april Bianchi Ninove 30/60/85km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
7 mei Bianchi Asse 30/55/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
14 mei Valckenier Classic ( Aalst) 25/55/90km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
21 mei Bianchi Opwijk 30/60/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
28 mei Bianchi Lievens 25/60/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
3-4-5 juni  Clubuitstap Merksplas       info volgt
4 juni Bianchi Roosdaal ( Blijf Fit) 30/55/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
11 juni Bianchi Liedekerke 30/60/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
18 juni Bianchi Lombeek 30/55/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
25 juni Bianchi Aalst 30/50/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
2 juli Bianchi Brussegem 30/50/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
9 juli Bianchi Baasrode 30/50/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
16 juli Memorial Kris De Swaef ( Lebbeke) 55/85km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
23 juli Berendries ( vrije rit)  +-90 km 08 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
30 juli Ronquieres ( vrije rit)  +-90 km 08 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
6 augustus Geraardsbergen ( vrije rit) +-90 km 08 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
13 augustus Graty, Silly (vrije rit) +-90 km 08 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken

20 augustus

Bianchi Wemmel 30/60/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
27 augustus Bianchi Wambeek 25/60/80km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  

3 september

Dworp,Rhode (vrije rit) +-90 km 08 u cafe bij Waaike dames onderling afspreken
10 september Bianchi Groot Verzet Opwijk 30/60/90km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
17 september Betontour Mazenzele 45/70km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  
24 september Bianchi Slotrit 50/75km 08 u Kerk St-Kat-Lombeek  

Vertrekplaats op zondag :

*wegens verbouwingswerken bij Vandercruys starten we dit jaar aan de kerk van St-Katharina- Lombeek

*Vrije ritten start bij Cafe Waike Ketelheidestraat 124 Dilbeek (bij Patrick en Anita)

 

Donderdag avondrit : vertrekplaats Kerk Sint - Katharina - Lombeek - afspraak om 18u45 ( vanaf 13/04 tzm 14/09)

FOTOS WTC TERNAT

WTC TERNAT

Uitslagen wedstrijden 2017

Van Den Eede Dominique         Depaepe Freddy      
 01/04/17 APPELS  VWF Cat.C PELOTON    26/02/17 GAGES ECH Cat.D 18
10/06/17 KESTER

 VWF

Cat.c

 19   04/03/17 BLATON ECH Cat.D 16
 22/07/17  St-Kat-Lombeek  VWF

Cat.c

 9   05/03/17 THIEULAIN ECH Cat.D 6
 26/08/17 Asse  VWF

Cat.c 

 12   19/03/17  TOURNAI ECH Cat.D  11
          26/03/17   ORMEIGNIES ECH Cat.D  12
           01/04/17  APPELS VWF Cat.D  PELOTON
           22/04/17  DENDERMONDE VWF Cat.D  17
           29/04/17  VILLE POMMEROEUL

 ECH

Cat.D

 16
           06/05/17  GROSAGE BK

 ECH

Cat.D

 Opgave
           21/05/17 GHLIN

 ECH

Cat.D

 7
           27/05/17  VILLE POMMEROEUL

ECH

Cat.D 

17 
           11/06/17 BRUGELETTE 

 ECH

Cat.D

12 
             

 

 
                 

Uitslagen wedstrijden 2016

Dominique Van Den Eede    
19/03/16 St-Amands 13
09/04/16 Buggenhout 9
16/04/16 St-Lievens-Esse 11
23/04/16 Baasrode 5
30/04/16 Peisegem 11
05/05/16 Herdersem Lek
07/05/16 Smetlede 5
21/05/16 Kester 6
28/05/16  Waasmunster 11
26/06/16 Liedekerke 8
10/07/16 Lierde 8
16/07/16 Appels 14
30/07/16 St-Kat-Lombeek 2
01/08/16 Borchtlombeek
06/08/16 Borgt 16
27/08/16 Asbeek 22
31/08/16 Gijsegem 10
10/09/16 Oudegem  12
24/09/16  Lebbeke Peloton 
25/12/16  Baardegem kerstcross   3

 

 


TEAM FREDDYSPORT

SEIZOEN 2014-2015 TOTAAL 8 OVERWINNINGEN
   Van Den Eede Dominique 8 overwinning
 SEIZOEN 2013-2014  TOTAAL 9 OVERWINNINGEN
   Van Den Eede Dominique 9 overwinning. Belgisch kampioen cat. C wvz
SEIZOEN 2012-2013 TOTAAL 16 OVERWINNINGEN
  Reigel Roel 1 overwinning (cyclocross)
  Van Den Eede Dominique 5 overwinning (mtb). Belgisch kampioen cat. C vwf
  Skierski Michal 4 overwinningen (mtb) Belgisch kampioen cat. A vwf
  Danny Standaard 1 overwinning cyclocross 
  Vannen Eede Martine 1 overwinning (mtb)
  Mario Van Gucht 2 OVERWINNINGEN (mtb)
  Christophe Van Gucht 1 OVERWINNING (mtb)
  Kevin Van Den Cruijce 1 OVERWINNING (weg)
SEIZOEN 2011-2012 TOTAAL 16 OVERWINNINGEN
  Vanden Eede Martine 4 overwinningen
  Depaepe Freddy 1 overwining
  Reigel Roel 6 overwinningen
  Standaert Danny 5 overwinning
SEIZOEN 2010-2011 TOTAAL 14 OVERWINNINGEN
  Depaepe Davy 8 overwinningen  (Cross en Mtb)
  WK mtb Sinaai - EK Mtb Nokere en BK Cross Assenede
  Depaepe Freddy 1 overwinning( Mtb)
  Couton Jeremy 1 overwinning (Cross)
  Ben Van Den Bossche 1 overwinning (Weg)
  Kevin Van Den Cruijce 3 overwinningen (Weg)
SEIZOEN 2009-2010 TOTAAL 31 OVERWINNINGEN
  Couton Jeremy 21 overwinningen
  Van Den Eede Dominique 5 overwinningen
  Depaepe Davy 3 overwinningen
  Schol Steven 1overwinning
  Schol Dieter 1overwinning
  3 de plaats 24 uren Kester
SEIZOEN 2008-2009 Totaal 5 Overwinningen
  Schol Dieter 2X
  Schol Steven 1x
  Depaepe Davy 1x
  Team 24 uren Kester 1ste plaats

Team foto's

- Davy Depaepe Belgisch Kampioenschap vwf Assenede 2010/2011 Categoie A

- Davy Depaepe Europees Kampioenschap vwf Nokere 2010/2011 Categoie A

- Davy Depaepe Wereldkampioenschap vwf Sinaai 2010/2011 Categoie A

- Dominique Van Den Eede Belgisch Kampioenschap vwf Affligem 2009/2010 Categoie C

- Jeremy Couton Wereldkampioenschap Lrc 2009/2010

- 24 uur van Kester 2009 1 ste plaats

- Team 2010; Davy Depaepe,Bart Schollen,Schol Steven, Domi. V.D Eede,Schol Dieter,Joachim Janssen,Jeremy Couton,Ben V.D.Bosche,Koen Devillé,Guy Bertels,Sten Raeymakers en Freddy Depaepe.

- Team 2011; Martine, Dominique, Sten, Ben, Jeremy, Joachim, Guy, Davy en Freddy.

- Overwinningen Kevin Van Den Cruijce 2011