Onze fietsen uitproberen?

Onze wielerclub

Al meer dan 30 jaar is Freddysport actief als sponsor in verschillende wielerploegen. Momenteel rijden de wielertoeristen uit Ternat rond in de truitjes van Freddysport.
De club heeft meer dan 20 leden die er elke zondag op uittrekken voor een ritje van +/- 90km. Vertrekken doen ze aan de kerk van St-Katharina-Lombeek om 9uur stipt.
In de fietsclub is er maar één groep waar de slogan is "samen uit samen thuis"
Wenst u meer inlichtingen over de werking van deze club neem dan gerust contact op met Freddy op info@freddysport.be

Fietskalender 2020 WTC Freddy Sport

Maand Datum Rit Km Uur
Juli 5 Vrije rit 85 9
Juli 12 Waterloo 110 9
Juli 19 Vrije rit 95 9
Juli 26 Clubuitstap Vlaamse Ardennen 130 9
Augustus 02 Vrije rit 80 9
Augustus 9 Vrije rit 90 9
Augustus 16 Vrije rit 90 9
Augustus 23 Vrije rit 90 9
Augustus 30 Vrije rit 90 9

Aanwezigheden leden 2020 WTC Freddy Sport

Deelnemers 1/38/315/321/524/531/57/614/621/628/65/712/719/726/72/89/816/823/830/86/913/920/927/9 Totaal
Francis D 111
Freddy D 11111111
Ronny D 11111111
Ingrid G 1111111111111111
Veerle H 1111111111
Miranda M 1111111111111
Francis N 111111111111111111111
Patrick R 1111111111111111111
Ronny S 11111111111
Sven S 11
Stefaan S 111111111111
Dominique V 111
Martine V 11111111111111
Didier V 11111111111111111111
Tamara V 1111111111111111111
Francis V 111111111111111111
Geert A
Juan R
John M
Nelly C
Brigitte J

Enkele beelden van onze club

Interesse om lid te worden?

Wenst u meer inlichtingen over de werking van  deze club neem dan gerust contact op met Freddy

Freddy Sport BV

Ninoofsesteenweg 315
1700 Dilbeek

Contactgegevens